כתיבת תוכן לאתרים​

כתיבה שיווקית | אינפורמטיבית | מקצועית​

קלישאה קלישאה אבל...​

התוכן עושה את כל ההבדל.

האתר/דף הנחיתה/פוסט שלכם יכול להיראות מדהים! מעולה! יוצא מגדר הרגיל! אבל אם הגולשים שלכם לא ישתכנעו מהמסר, הם פשוט ינטשו וימשיכו למתחרים.

לא משנה עד כמה הטכנולוגיה תתקדם, תוכן היה ועודנו אחד מן הפקטורים המשמעותיים ביותר בשיווק דיגיטלי. תוכן עושה את כל ההבדל בין אתר שהתברג אורגנית בעמוד הראשון לבין אתר שמתמהמה מאחור, תוכן מבדיל בין פוסט ממומן בפייסבוק שזוכה לשיתופים וכניסות לבין פוסט שנותר בודד ומבזבז לנו כסף על חשיפות, תוכן הוא מה שגורם לגולשים להקליק על מודעות ממומנות בגוגל והוא זה שגורם להם להשתכנע כשהם מגיעים לדף הנחיתה.

עננים
עננים
קקטוס
קקטוס

רגע, מי אתם?!

יולו מדיה - סוכנות דיגיטל יצירתית

יולו מדיה מעניקה שירותי קידום SEO, קידום PPC בגוגל ובפייסבוק ועיצוב ובניית אתרים ודפי נחיתה. תוכן הוא חלק בלתי נפרד מעבודתנו השוטפת, ולקוחותינו נהנים מכתיבה מקצועית ומקיפה, תוצר של מחקר מעמיק, הבנת קהל היעד ואסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית.

אנו מספקים את שירותנו באופן שוטף עבור לקוחותינו לקידום, ובד בבד מעניקים גם שירותי כתיבת תוכן לאתרים ואינטרנט עבור לקוחות המבקשים שירותי כתיבה שיווקיים ומקצועיים לפרויקטים בסדרי גודל משתנים. 

השירותים שלנו

מאמרי SEO

מאמרים מקצועיים שמבוססים על קריטריוני האיכות של מנועי החיפוש וזאת מבלי לנטוש את חווית המשתמש. כתובים לבני אדם וקורצים למנועי החיפוש!

כתיבה לאתרים

אתר חדש עולה לאוויר? אנחנו נדאג למלא אותו בתוכן הקריטי ביותר שמיועד עבור דפי הקטגוריה ודף הבית. רוצים לבנות אתר? יולו מספקת גם שירותי בניית אתרי תדמית.

כתיבה לדפי נחיתה

בדף נחיתה אין זמן לבזבז - הגולש נכנס ועלינו המשימה להפוך אותו ללקוח משלם כאן ועכשיו. הכתיבה תהיה עניינית, קולעת, שיווקית ומניעה לפעולה.

קופי לפייסבוק

כתיבה לפייסבוק מצריכה להיכנס לדמות קצת יותר קלילה, יותר בגובה העיניים. אצלנו תהנו מקופי שמומר לשיתופים, לייקים וכניסות של לקוחות חדשים.

קופי לגוגל ממומן

הגולשים מקליקים על המודעה אבל לא משאירים פרטים? ייתכן שהמודעה או דף הנחיתה לא משכנעים מספיק. אצלנו דוגלים בכתיבה משכנעת, יצירתית וייחודית.

מאמרים לפרופיל קישורים

האתר שלכם צריך חיזוק משמעותי עם מיתוג ברשת? חברתנו מספקת שירותי כתיבה שיווקית באתרים חזקים וסמכותיים.

חסר לכם תוכן איכותי? אנחנו פה לשירותכם:​

אז למה לבחור בכם?​

כי אם עניינו אתכם עד כה וגרמנו לכם לגלול לסוף העמוד – זה סימן שנצליח לעשות את זה גם לגולשים שלכם!

יש לכם אתר שאתם רוצים לקדם? קמפיין שלא ממריא? דף נחיתה מקרטע? ייתכן שתוכן הוא רק ההתחלה! נשמח לעניין אתכם בחבילת קידום שכתיבת התוכן היא רק חלק קטן מהעוגה!

קקטוס

שאלות נפוצות

נתחיל מההקדמה הבאה: גוגל (ותכל'ס כל מנועי החיפוש) היא מפלצת תוכן. ועכשיו להסבר.

האלגוריתם של מנועי החיפוש סורק אחר אתרים שמציעים תוכן בעל ערך מוסף לגולשים שלהם בעבור שאילתות החיפוש השונות. 

כל דף שאנו רוצים לקדם, צריך להכיל לכל הפחות 400 מילה. אבל תוכן רב הוא פשוט לא מספיק! מנועי החיפוש גם בוחנים את הדרך שבה הגולשים מגיבים למידע שבאתר. אם התוכן לא מעניין מספיק, אז הרי שהוא לא יגרום לגולשים לגלול מטה באתר, לא ישאיר אותם למשך זמן רב ולא ידרבן אותם לבצע אינטראקציות שונות (כמו מעבר בין עמודים).

למנועי החיפוש יש את הטכנולוגיות הנדרשות כדי למדוד את התנהגות הגולשים והדירוגים – בהתאם.

אצלנו תהנו מתוכן שמבוסס על הנחיות האיכות של מנועי החיפוש, עבר אופטימיזציה מלאה ופונה לקהל היעד בצורה מסקרנת ושוטפת.

דף נחיתה צריך להיות תמציתי וקולע, אתר יכול להיות יותר "חופר" ; )

דף נחיתה: הגולשים נכנסו לדף הנחיתה? מצוין! יש לנו 5 שניות בממוצע לשכנע אותם להשאיר לנו פרטים. בדיוק בגלל זה, נדאג לכתיבת תוכן תמציתי וענייני, כזה שקולע בדיוק למסרים השיווקיים שצריכים לעבור לגולש. התוכן יניע לפעולה וידרבן המרות חדשות.

אתר תדמית: אתר של בית עסק/חברה צריך להציג את שירותי העסק באופן ארוך וממושך. למה? כי אתרי אינטרנט צריכים להתאים לקידום אורגני ולכן התוכן הוא אינפורמטיבי, אך כזה שכולל מסרים שיווקיים קצרים ומסקרנים (כדי שהגולשים ימשיכו לנוע ברחבי האתר ולבסוף ישאירו פרטים).

בוודאי שכן. נשמח לשלוח לכם תיק עבודות מקצועי עם מגוון אתרים שמקודמים על-ידינו ובדפי נחיתה שונים.

Yolo Media

שנתחיל במסע?

לקבלת מידע ותיאום פגישה השאירו פרטים:

עוד בנושא כתיבת תוכן לאתרים