שיווק בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק ואינסטגרם שמשיג תוצאות

Social

כדורסל
כדורסל

מחפשים תוצאות?

ברור שכן! Yolo Media מספקת שירותי שיווק בפייסבוק ובאינסטגרם לבתי עסק וחברות, תוך שימת דגש על ייחודיות שתופסת את העין.

הרשתות החברתיות הן טריקיות למדי. הן מציעות קהלים מאוד מכווני מטרה (אפילו יותר מגוגל!), אבל בו בזמן קל מאוד לטעות ולהגיע לקהלי היעד הלא נכונים. אנו מציעים ניסיון, אסטרטגיה נכונה, עקשנות ודבקות במטרה.

שחקני כדורסל

פרסום בפייסבוק, איך מתחילים?

להבדיל מגוגל, בשיווק בפייסבוק הגולשים לא באמת חיפשו אותנו! וכאן מתחיל האתגר הגדול.

כמונו כמוכם וככה גם הקהלים שלכם – אף אחד מאיתנו לא באמת מחפש לראות פרסומת כזו או אחרת בפייסבוק וחלקנו גם מאוד חסרי סבלנות עבור כל הפרסומים הממומנים למיניהם שקופצים לנו בפיד.

אז מה עושים כדי להצליח במטרה? הכל טמון בהתאמה אישית, איפיון נכון ודרכי פעולה יצירתיות שמושכות את העין. 

 צעד אחר צעד נשים את האצבע על הייחודיות שלכם ועם קופי נכון, דפי נחיתה ממירים ויפים וניתוח התנהגות גולשים, נפעל לייצר עבורכם תוצאות שיתבטאו בלידים חמים שמעוניינים לבצע רכישה/לקבל שירות.

תיק עבודות

לקבלת פרטים על שיווק בפייסבוק:

Audience

מאתרים קהלים

אחד מן היתרונות הגדולים ביותר של פייסבוק הוא ביכולת שלה לאתר קהלים חדשים, אך כאלו שדומים לקהלים שכבר ביצעו המרה אצלנו באתר/דף הנחיתה. הרשת החברתית לומדת מי הם הגולשים שלה ומצליחה להגיע לבעלי מאפיינים זהים באופן מרשים למדי. הסוד הוא בלהגיע לקהל הראשוני שמבצע המרה וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. 

לומדים את העסק שלך

בשיווק בפייסבוק יש 2 דרכים עיקריות דרכן ניתן להגיע לקהלים ממוקדים. הדרך הראשונה היא באמצעות למידת קהל העוקבים, הבנת העסק ומציאת קהלים חדשים על-ידי הגדרת תחומי עניין, מגדר, גילאים ועוד. הדרך השנייה והעדיפה היא רימרקטינג שמבוסס על שילוב בין קמפיין ממומן בגוגל לבין פרסום ממומן בפייסבוק שלומד את הגולשים של Google ומאתר גולשים בעלי מאפיינים זהים בפייסבוק.

אייקון מגרש כדורסל

Your Goals

אייקון ניקוד כדורסל

Score

וחותרים לתוצאות

הכוח האמיתי של פייסבוק טמון ביכולת שלנו כמשווקים לקרוא את המפה בצורה נכונה, ללמוד את הקהלים, להפיק לקחים, להסיק מסקנות ולייצר מהלכים ממוקדי תוצאות. יחד, נדאג ליצור קמפיין שמבין את רוח העסק/החברה ואת הקהלים שהופכים להמרות. אין כאן נוסחת קסמים, אלא תוצר של עבודה נכונה, לא פעם מאתגרת והכי חשוב – עקשנית וחדורת מטרה.

מה שירותי שיוק בפייסבוק כוללים?

הקמת דף נחיתה
100%
בניית קהלים
100%
כתיבת קופי + קריאייטיב
100%
רימרקטינג (למשלבים יחד עם גוגל)
100%
אופטימיזציה ושיפור תוצאות
100%
לידים חמים וממוקדי מטרה
100%

למה לבחור בפייסבוק?

אם אתם מרגישים שאתם מבלים שעות מול הטלפון או המחשב וגוללים בפייסבוק, אינסטגרם ויתר הרשתות החברתיות, דעו שאתם לא לבד. סטטיסטיקות שונות מראות שאנו הישראלים פשוט אוהבים להיות מחוברים ולעקוב אחר כל מה שנעשה אצל אחרים, יום-יום, שעה-שעה. למעשה, היו שנים בהן שברנו שיא עולמי!

אז אם כל עם ישראל נמצא בפייסבוק והאינסטגרם ונושם אותם, אין שום סיבה שבעולם שגם אנחנו לא ניקח נתח מהעוגה. לנתון המדהים הזה, שווה להוסיף גם שהמחיר פר הקלקה על מודעה יכול להיות נמוך באופן משמעותי לעומת פרסום ממומן בגוגל.

Yolo Media

שנתחיל

לקבלת מידע ותיאום פגישה השאירו פרטים:

או התקשרו!

עוד בנושא קידום ממומן בפייסבוק

מתי פרסום בפייסבוק עובד?

מתי פרסום בפייסבוק עובד?

פרסום בפייסבוק הוא ללא ספק אחת משיטות הפרסום הנפוצות והפופולריות ביותר בתחום הדיגיטל. בעזרת אסטרטגיה נכונה וקריאה נכונה של המפה, עסקים וחברות יכולים להגיע לקהלים