מי אנחנו?​

Yolo Media - נעים להכיר!​

מכירים את זה ש...?​

Yolo Media נוסדה במטרה לשלב כוחות ולאפשר איחוד של ידע טכני ומעשי יחד עם יצר יוזמה, תעוזה וחשיבה מחוץ לקופסה.

נכון שכבר כמעט איבדנו אותך? 

כי טקסטים כאלו יבשים כבר קראת בעוד אלף אתרים שונים. 

הייחודיות שלנו, היא להביא את הגולש אל האתר שלך וגם לדאוג להמיר אותו ע"י תוכן מסקרן ומניע לפעולה.

זה מה שאנחנו עושים יום יום שנה שנה כבר משנת 2010.

מטרתנו היא לקחת את עולם הדיגיטל למחוזות חדשים ולהוביל אותו בעזרת שכלול הטכניקות הקיימות ויצירת פתרונות חדשניים.

באתר שבנינו לעצמנו, ביקשנו למתג את עצמנו באופן שמדגיש יצירתיות ותחרותיות בו-זמנית. בדיוק באופן הזה, אנו פועלים למתג את לקוחותינו ברשת תוך שימת דגש על ייחודיות על פני מתחרים.

עננים
עננים
קקטוס
קקטוס

לעבוד איתנו זו חוויה! ​

החזון שלנו

כולם יודעים לעשות דיגיטל וכולם ככולם לומדים את אותם הדברים. נשאלת השאלה, איפה סוכנות דיגיטל אחת נבדלת מהשנייה? בפשטות – אנחנו מקפידים לחשוב בצורה קצת אחרת, כזאת שתייצר באזז על הלקוחות ותיצרב בזיכרון של הגולשים.

כי היום פשוט חייבים להיות שונים

מה מנחה אותנו?

קידום אורגני עצי דקל

שירות​

אנחנו אוהבים לדבר בגובה העיניים. יש לקוחות שלא כל כך מכירים את עולם הדיגיטל ועבורם זו סינית טהורה. מבחינתנו אין דבר כזה שלקוח או לקוחה לא יבינו את התהליך שעושים עבורם ולכן אנחנו מקפידים על עדכונים שבועיים ועל תודעת שירות גבוה כך שתדעו בדיוק מה הכסף שלכם עושה עבורכם.

דבקות​

מהרגע שבו נתחיל לעבוד ביחד, אנחנו למעשה קבוצה אחת, והמטרה שלכם היא המטרה שלנו. עם משימתיות, עקשנות ואמונה אמיתית שניתן להגשים את היעדים, יחד נמצא את הנתיבים הנכונים ביותר שיעזרו לנו להגיע להישגים יוצאי דופן.

עצי דקל

יצירתיות​

קל לאבד את תשומת הלב של הגולשים בין כל כך הרבה מתחרים. פה מדובר בעקרון החשוב ביותר עבורנו – היכולת לחשוב מחוץ לקופסה ולייצר רעיונות מדליקים שתופסים את העין. גם בעבודה הסיזיפית והשיטתית ביותר, אנחנו מחפשים מה יגרום ללקוחותינו להתבלט מעל אחרים.

דברו איתנו ונסיים את הבצורת!